بیمه استخر

ورزش شنا یکی از مهیج ترین ورزش های مورد علاقه هر فرد می باشد. در استخر ها ممکن است به دلایل مختلف اتفاقات و حوادث مختلفی رخ دهد که منجر به حوادث متعدد و گوناگونی شود. حال سوال اینجاست که در صورت بروز حادثه مسئولیت جبران خسارت به عهده شخص یا اشخاصی می باشد؟

بیمه استخر راه حل این موضوع است.

بیمه مسئولیت استخر

بیمه مسئولیت استخر

در پاسخ به سوال باید گفت که مسئولیت اتفاقاتی که در یک استخر رخ می دهد متوجه مدیر استخر و آن مجموعه می باشد. این اتفاق می تواند فوت فرد در اثر غرق شدن در آب باشد.

همچنین اگر به علت کم بودن امکانات مجموعه استخر فرد دچار حوادث دیگری از جمله شکستن دست و پا شود و یا مثلا  دچار برق گرفتگی شود مسئولیت این اتفاق متوجه مدیر استخر می باشد.

باید به این نکته توجه داشت که ممکن است مسئولیت حادثه صرفا بعهده مدیر استخر نباشد و ناجیان استخر نیز در این حوادث درصدی از خسارت بعهده آنان باشد.

خسارات تمامی این اتفات یاد شده می تواند از محل بیمه مسئولیت مدیران و ناجیان استخر پرداخت گردد.

بیمه مدیران استخر

مسئولیت مدنی بیمه گزار در قبال استفاده کنندگان ، بدین معنی که چنانچه در طول مدت اسفاده از استخر ، خسارت بدنی به استفاده کنندگان از استخر وارد آید ، بیمه گر پس از احراز مسئولیت بیمه گزار نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود.

بیمه ناجیان استخر

ناجیان غریق استخر جزو کارکنان بیمه گزار محسوب می شوند و مسئولیت مدنی آنها ، مسئولیت مدنی بیمه گزار تلقی می گردد. این به این معنی است که اگر بدلیل قصور و سهل انگاری ناجیان استخر خسارت به افراد وارد شود و باعث فوت و یا نقص عضو گردد ، خسارت وارده از محل این بیمه نامه پرداخت می شود و مسئولیت ناجیان استخر از محل این بیمه نامه پوشش داده می شود.

نکته ی مهم که در این موضوع حائز اهمیت می باشد این است که همانطور که در بالا گفته شد مسئولیت ناجی استخر از محل بیمه نامه مدیران و ناجیان استخر پرداخت می شود. اما خسارت احتمالی وارده به شخص خود ناجی استخر از محل بیمه نامه فوق الذکر پرداخت نمی شود و برای پوشش خسارت وارده به ناجی استخر ، مدیر استخر باید نسبت به تهیه بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان استفاده نماید که این بیمه نامه علاوه بر ناجی استخر تمامی کارکنان استخر را نیز پوشش می دهد.

پوشش های بیمه استخر

پوشش های اصلی در بیمه های مسئولیت شامل هزینه پزشکی و فوت نقص عضو می شود اما پوشش های اضافی در بیمه نامه استخر شامل موارد زیر می باشد:

پوشش تعدد دیات

در مورد این پوشش در مطلب بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بطور کامل توضیح داده ایم که با مطالعه کامل می توانید با این کلوز آشنا شوید.

پوشش مجموعه بدنسازی

اگر احیانا در مجموعه استخر مجموعه بدنسازی نیز وجود دارد با خرید این کلوز اتفاقاتی که در محل مجموعه بدنسازی استخر اتفاق می افتد را  پوشش می دهد.

پوشش مجموعه سونا

در صورتی که در استخر ، مجموعه ی سونا نیز وجود داشته باشد با تهیه این پوشش اگر حوادث واتفاقاتی در این محیط رخ مب دهد پوشش داده خواهدشد.

پوشش مجموعه جکوزی

در بسیاری از موارد مجموعه دارای محیط جکوزی می باشد و توصیه می گردد این پوشش را برای تمامی بیمه گزاران انتخاب نمایید.

پوشش پرداخت دیه روز

این کلوز یکی از کلوزهای کاربردی در بیمه های مسئولیت است که در این بیمه نامه نیز توصیه می شود خریداری شود. با خرید این کلوز دیه فرد تا یک یا دو یا سه سال بروز پرداخت می شود.

خرید بیمه استخر

تا اینجا سعی کردیم شما را بطور کامل با بیمه مسئولیت مدیران و ناجیان استخر آشنا کنیم. حالا جهت استعلام قیمت و سپس خرید بیمه نامه مسئولیت مدیران و ناجیان استخر کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید بیمه مسئولیت مدیران و ناجیان استخر

 

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد بیمه مسئولیت مدیران و ناجیان استخر کافیست فرم زیر را پر کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642