بیمه بیلبورد

اگر در اثر وزش طوفان یک بیلبورد سقوط کند چه خواهد شد؟ اگر در اثر سقوط این تابلو تبلیغاتی بر روی خودرو آن خودرو دچار خسارت زیادی شود چه کسی باید این خسارت را پرداخت کند؟ اگر در اثر همین سقوط فردی دچار سانحه و فوت شود چه کسی باید این خسارت را پرداخت نماید؟

بیمه بیلبورد پاسخ به تمامی این سوالات می باشد.

بیمه بیلبورد

بیمه حوادث بیلبورد

یک بیلبورد می تواند حوادث مختلفی را بوجود بیاورد. از سقوط این بیلبورد بر روی خودرو ها ، لوازم ها و اثاثیه افراد گرفته تا سقوط و آسیب این بیلبورد به شخصی که ممکن است باعث فوت آن فرد شود و یا این فرد را به بیمارستان بکشاند.

بیمه تابلوهای تبلیغاتی

خسارت های بدنی و مالی وارد به اشخاص ثالث ناشی از مسئولیت مدنی بیمه گزار در جریان نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی متعلق به وی پس از احراز مسئولیت ایشان توسط این بیمه نامه پرداخت می گردد.

بیمه حوادث تابلوهای تبلیغاتی

حوادث در تابلوهای تلبیغاتی صرفا در جریان نگهداری ممکن است محصور نباشد و ممکن است این اتفاقات در اثر جریان نصب ممکن است برای افراد مذکور رخ دهد. البته خود نصابان بیلبورد از این بیمه نمی توانند استفاده کنند و کارفرمای این عزیزان باید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان برای آنها تهیه نماید.

خرید بیمه بیلبورد

عواملی همچون وزن تابلو، ارتفاع نصب و ابعاد تابلو در نرخ تاثیر گذار می باشد. در این مطب با بیمه بیلبورد بطور کامل آشنا شدیم.اکنون جهت استعلام قیمت و خرید این بیمه نامه مسئولیت کافیست بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا پس از اطلاع از قیمت نسبت به تهیه آن اقدام نماید.

استعلام و خرید بیمه حوادث بیلبورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642