بیمه حوادث شهربازی

اگر در یک شهربازی برای یکی از استفاده کنندگان از وسایل اتفاقی بیفتد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ اگر حادثه ای برای فردی که در شهربازی حضور دارد اتفاق بیفتد هزینه های بیمارستانی و یا فوت و نقص عضو را چه کسی باید پرداخت نماید؟ بهترین پاسخ برای این سوالات بیمه حوادث شهربازی می باشد.

بیمه حوادث شهربازی

بیمه شهربازی

شهربازی بعنوان یکی از مراکز تفریحی در یک شهر می تواند در کنار لحظات شادی آفرین باعث بروز خطراتی در مجموعه شود که مدیر این مجموعه را دچار مسائلی نماید.

معمولا در شهربازی ها خسارت های وارده به نسبت سنگین می باشد و لزوم تهیه بیمه برای این مجموعه ها کاملا درک می شود. بیمه شهربازی می تواند پوشش دهنده جبران این خسارت ها باشد.

بیمه مسئولیت شهربازی

خسارت وارده در شهربازی ها به دو بخش خسارت های جانی و هزینه های بیمارستانی تقسیم می شود که با بیمه مسئولیت شهربازی براحتی جبران خسارت های وارده را خواهد نمود. علاوه بر آن مدیر یک شهربازی در قبال اتفاقاتی که برای کارگرانش نیز رخ می دهد مسئول خواهند بود که جهت این موضوع خرید بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان توصیه می شود.

مبلغ بیمه حوادث شهربازی

مبلغ بیمه حوادث شهربازی به چند عامل مهم وابسته می باشد. ظرفیت قطار و سینما و سایر قسمت های شهربازی در نرخ حق بیمه موثر هستند. علاوه بر آن میزان غرامت فوت و نقص عضو و میزان هزینه پزشکی نیز در میزان حق بیمه تاثیر بسزایی دارند.

بیمه حوادث شهربازی سرپوشیده

شهربازی های سرپوشیده نیز از مکان هایی هستند که امکان رخداد و اتفاق به نسبت مشاهده می شود و این شهربازی ها معمولا در مجتمع های تجاری با استقبال بیشتری روبرو هستند و مدیران این مجموعه ها نیز اگر این بیمه نامه را نداشته باشند با تهدید بزرگی روبرو هستند.

خرید بیمه حوادث شهربازی

در این مطلب با بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان بطور کامل آشنا شدیم.اکنون جهت استعلام و خرید این بیمه نامه کافیست از طریق لینک های زیر فرم استعلام حق بیمه را تکمیل نموده تا پس از اطلاع از نرخ حق بیمه نسبت به تهیه حق بیمه اقدام نمایید.

استعلام و خرید بیمه حوادث شهربازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642