بیمه آتش سوزی کارگاه


بیمه آتش سوزی به دلیل کاربرد فراوانی که دارد، یکی از معروف ترین بیمه ها می باشد.بیمه آتش سوزی در کسب و کار های مختلف، پوشش های مختلف و نام های محتلف دارد. برای مثال برای کسب و کار های صنعتی بیمه آتش سوزی کارگاه مورد نیاز است.همچنین برای انبارها که هر لحظه امکان حادثه برای آن ها وجود دارد،بیمه آتش سوزی انبار صنعتی وجود دارد که نسبت به پوشش های آن،حق بیمه بسیار کمی دارد.همانطور که گفته شد،بیمه آتش سوزی،خود زیر مجموعه هایی دارد که یکی از آن ها بیمه آتش سوزی کارگاه می باشد؛در ادامه به طور کامل این بیمه بررسی شده است، پس با ما همراه باشید.

بیمه آتش سوزی کارگاه چیست؟

بیمه آتش سوزی کارگاه، یکی از ضروری ترین موارد برای هر کسب و کار صنعتی است، زیرا کسانی که در این محیط کار می کنند، همواره در معرض خطرات مختلفی هستند.همچنین خود کارگاه و وسایلی که در آن وجود دارد، موارد دیگری هستند که با یک آتش سوزی جزئی ممکن است از بین بروند.

منظور از کارگاه ها،همه ی مراکز صنعتی مثل کارخانه نساجی،خودروسازی،چوب،صنایع غذایی و …. می باشد، همچنین کسب و کار های کوچک نیز در این بیمه تحت پوشش قرار میگیرند، کسب و کارهایی مانند کارگاه شیشه بری،چوب بری،آهن بری و … تمامی به این کسب و کار ها،به نسبت ابعاد کاری،در معرض خطر هستند.

پوشش های بیمه آتش سوزی کارگاه

پوشش های بیمه آتش سوزی در تمامی بیمه ها یکسان هستند،اما برای هر صنفی، یک سری پوشش های اضافی وجود دارد که بسته به نوع کسب و کار،نوع پوشش ها و نرخ آن ها تغییر می کند.

در تمامی بیمه های آتش سوزی، پوشش های آتش سوزی، انفجار و صاعقه جز پوشش های اصلی هستند که در تمام بیمه های آتش سوزی وجود دارند و شما می توانید آن ها خریداری نمایید؛ اما پوشش های فرعی بنا به کسب و کار شما متفاوت است.

جهت دریافت پوشش های فرعی بیمه آتش سوزی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در این زمینه، تمام مشاوره های لازم را خدمت شما عزیزان بدهند.

02186024642

09103020162

09372062755

09025655516

 

استثنائات در بیمه نامه آتش سوزی، مواردی هستند که در هنگام وقوع حادثه اهمیت خود را نشان میدهند. کم نیستند افرادی که قراردادهایی را  امضا میکنند، بدون اینکه آنها را کاملا مطالعه کرده باشند و به بند بند آن، اشراف داشته باشند، لذا وقتی هنگام وقوع حادثه، پیگیر جبران خسارات وارده هستند، متوجه میشوند با مبلغ اندکی میتوانستند خطر مورد نظر را بیمه نمایند و اکنون خسارت خود را دریافت نمایند؛ بنابراین مطالعه استثنائات در بیمه نامه آتش سوزی به همه بیمه گذاران توصیه میگردد.

یبمه-کارگاه

اهمیت استثنائات در بیمه نامه آتش سوزی

استثنائات در بیمه نامه آتش سوزی، خطرات مهمی را شامل میشود که اگر بیمه گذار در همان ابتدای امر، بدان ها توجه نماید متوجه اهمیت پوشش بعضی از خطرات برای جای مهمی چون کارگاه خود میشود. گاهی ما در کارگاه خود دستگاه های گرانبهایی داریم که در صورت وقوع مشکلاتی چون سرقت، زیان بسیاری را متوجه ما خواهد نمود. اگر در هنگام مطالعه شرایط بیمه نامه های موسسات مختلف  همچون بیمه ایران،  به استثنائات توجه ننموده ایم و در زمان  خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی ایران، تنها به پوشش خطرات اصلی اکتفا کرده ایم، در زمان وقوع سرقت ما قطعا افسوس خواهیم خورد.

هزینه بیمه آتش سوزی کارگاه

نحوه محاسبه هزینه بیمه آتش سوزی به چند مورد بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • متراژ بنا
  • نوع اسکلت بنا
  • ارزش وسایل موجود
  • نوع کسب و کار
  • موقعبت مکانی

هر کدام از موارد بالا، به نسبت ،مقداری به حق بیمه اضافه می کند که این موارد، باید به وسیله سامانه بیمه آتش سوزی محاسبه شود.همچنین اگر پوشش های فرعی که در این بیمه وچود دارد نیز می توانند مبلغ حق بیمه را افزایش دهند که این مورد هم باید توسط سامانه محاسبه شود.جهت دریافت هزینه بیمه آتش سوزی کارگاه میتوانید با کارشناسان بیمه پلاس در تماس باشید.

02186024642

09103020162

09372062755

09025655516

لذا باید بگوییم بهترین بیمه آتش سوزی، بیمه ای میباشد که متناسب با کارگاه ما و محتویات آن تدارک دیده شده است.

 

بیمه-آتش سوزی-کارگاه

امید است این مطالب  چنان مفید واقع شود که اگر تاکنون به این مسئله جدی نگاه نکرده اید، اکنون که امکان خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی فراهم شده است، استفاده نمایید. در این میان هرگز خرید از موسسات معتبر و با سابقه را فراموش نکنید؛ زیرا نیاز به حامی دارید که در شرایط سخت و حساس، به موقع و منصفانه چتر حمایتی خود را بر بالای سر شما بگستراند. نه اینکه در شرایط بحرانی تنهایتان بگذارد و یا چنان غیرمنصفانه عمل نماید که نگرفتن خسارت را به دریافت آن ترجیح دهید.

بیمه پیشنهادی: بیمه آتش سوزی کارگاه

خرید بیمه آتش سوزی کارگاه:

جهت دریافت دریافت مشاوره و خرید بیمه آتش سوزی کارگاه،از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و همچنین میتوانید فرم زیر را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642