بیمه سینما

سینماها مکان هایی هستند که در آنها لحظات شادی سپری می شود. اما تجربه ثابت کرده در صورت بروز حادثه اتفاقات ناگواری بصورت عظیم رخ می دهد.  بهترین گزینه برای جبران این نوع خسارات تهیه بیمه مسئولیت سینما است.

بیمه سینما

بیمه مسئولیت سینما

در سینماها مهمترین حوادث معمولا آتش سوزی و برق گرفتگی هستند و این خطرات معمولا حوادث ناگواری را به بار می آورند. توصیه می شود برای در امان ماندن مدیران سینما ها در هنگام خسارت یک بیمه ی مسئولیت سینما با پوشش های قوی خریداری شود.

حق بیمه مسئولیت سینما

حق بیمه مسئولیت سینما به چند عامل از جمله ظرفیت سینما و میزان هزینه پزشکی و فوت و نقص عضو بستگی دارد. سینماها ظرفیت های متفاوتی دارند که به همین دلیل جهت استعلام قیمت درخواست می گردد با کلیک بر روی لینک زیر و وارد کردن تعداد ظرفیت از میزان حق بیمه مسئولیت سینما  مطلع شوید.

بیمه حوادث سینما

یکی از بیمه های دیگری که در سینما کاربرد دارد بیمه آتش سوزی سینما می باشد که معمولا این بیمه نامه را مسئولین سینما برای جبران خسارت مالی وارده به خود سینما در قبال خطراتی مثل آتش سوزی و سیل وزلزله خریداری می کنند که خرید این بیمه نامه نیز در کنار بیمه مسئولیت سینما بیمه کاربردی و مهمی به حساب می آید.

خرید بیمه سینما

تا اینجا سعی کردیم شما را با زوایای مختلف حوادث در یک سینما و در امان ماندن مدیر سینما در قبال این حوادث آشنا کنیم. حالا جهت استعلام قیمت و خرید بیمه مسئولیت کافیست بر روی لینک در کادر زیر کلیک کنید تا پس از استعلام قیمت نسبت به خرید بیمه سینما اقدام نمایید.

خرید بیمه مسئولیت سینما

 

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد بیمه مسئولیت سینما کافیست فرم زیر را پر کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642