بیمه مسئول آزمایشگاه

اگر در یک آزمایشگاه بر اثر قصور یکی از افراد اشتباهی در نتیجه آزمایش حاصل شود چه خواهد شد؟ خسارت وارده در صورت این اشتباه که ممکن است باعث فوت یا نقص عضو فردی شود به عهده چه فردی خواهد بود؟ بهترین بیمه جهت این موضوع بیمه مسئول آزمایشگاه می باشد.

بیمه مسئول فنی آزمایشگاه

بیمه مسئول فنی آزمایشگاه

برای توضیح درست برای این بیمه باید بگوییم بیمه مسئولیت مدنی آزمایشگاه در قبال بیماران ، اشخاص ثالث (مراجعه کنندگان به آزمایشگاه) و ذوی الحقوق آنان، بدین معنی که اگر در اجرای وظایف پزشکی که از طرف وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تعیین و تایید گردیده باشد حادثه ای اتفاق بیفتد و بیمه گزار در قبال بیماران و اشخاص ثالث قانونا مسئول و ملزم به جبران خسارت گردد شرکت بیمه گر با رعایت شرایط و مندرجات این قرارداد و قوانین یاد شده ملزم به جبران خسارت مذکور می باشد.

بیمه حوادث آزمایشگاه

بطور ساده باید بگوییم اتفاقاتی که درنتیجه اشتباه آزمایشگاه برای بیماران و اشخاص ثالث که شامل همراهان و بیماران و… می باشد بیفتد ، خسارت وارد شده در صورت محکوم شدن آزمایشگاه قابل پرداخت است.

مبلغ بیمه مسئول آزمایشگاه

مبلغ این بیمه مسئولیت به تعداد تخت آزمایشگاه و میزان پوشش های خریداری شده بستگی دارد. برای مثال برای یک آزمایشگاه با تعداد 20 تخت با پوشش های زیر در پایین محاسبه گردیده است (این میزان اگر 3 تخت باشد نیز همین حق بیمه را تولید می کند!)

تعهد بیمه برای فوت و نقص عضو هر نفر

12/000/000/000 ریال

تعهد بیمه برای فوت و نقص عضو در هر حادثه

36/000/000/000 ریال

حداکثر تعهد بیمه برای فوت و نقص عضو در طول مدت بیمه نامه

36/000/000/000 ریال

حق بیمه

117/720/000 ریال

خرید بیمه آزمایشگاه

در این مطلب با بیمه مسئولیت آزمایشگاه بطور کامل آشنا شدیم. اکنون برای استعلام قیمت و خرید بیمه نامه مسئولیت کافیست بر روی لینک های زیر کلیک کنید تا پس از استعلام قیمت در صورت نیاز نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام نمایید.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد بیمه آزمایشگاه کافیست فرم زیر را پر کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642