بیمه کنسرت

کنسرت ها مکان هایی هستند که در آنها لحظات شادی سپری می شود. اما تجربه ثابت کرده در صورت بروز حادثه اتفاقات ناگواری بصورت عظیم رخ می دهد.  بهترین گزینه برای جبران این نوع خسارات تهیه بیمه مسئولیت کنسرت است.

بیمه کنسرت

بیمه مسئولیت کنسرت

در کنسرت ها یک مورد بسیار مهم حضور انبوهی از جمعیت می باشد که این حجم انبوه از جمعیت در مسیرهای ورودی و خروجی ها و سالن اصلی بدلیل تراکم در صورت بروز حادثه ناخواسته می تواند خسارت های غیر قابل جبرانی را ایجاد کند. دلیل اصلی این خسارت ها نیز معمولا هجوم یکباره مردم در هنگام خروج از سالن می باشد.

حق بیمه مسئولیت کنسرت

حق بیمه مسئولیت کنسرت ها نیز به چندین عامل از جمله ظرفیت حاضرین در کنسرت و میزان هزینه پزشکی و فوت و نقص عضو برای افراد بستگی دارد. از آنجا که میزان ظرفیت کنسرت ها در شهرهای مختلف متفاوت است به همین دلیل درخواست می گردد جهت استعلام قیمت بیمه مسئولیت کنسرت با کلیک بر روی لینک زیر و وارد کردن تعداد ظرفیت از میزان حق بیمه مسئولیت کنسرت مطلع شوید.

بیمه حوادث کنسرت

یکی از حوادث دیگری که ممکن است در کنسرت ها رخ دهد آتش سوزی می باشد که این اتفاق معمولا در کنسرت های کوچک و بدون کنترل اتفاق می افتد. بیمه آتش سوزی کنسرت نیز یکی از موارد بسیار مهمی به حساب می آید که صاحبان سالن های کنسرن برای حفظ مال خود در قبال این خطور خطراتی همچون زلزله و سیل خریداری می کنند و جزو بیمه های کاربردی به حساب می آید.

خرید بیمه کنسرت

در این مطلب سعی کردیم شمار را با تمامی عوامل موثر در حق بیمه مسئولیت کنسرت و خطرات تهدید کننده آن آشنا کنیم. حالا جهت استعلام قیمت و خرید بیمه مسئولیت کافیست بر روی لینک در کادر زیر کلیک کنید تا پس از استعلام قیمت نسبت به خرید بیمه کنسرت اقدام نمایید.

خرید بیمه مسئولیت کنسرت

جهت دریافت مشاوره رایگان در مورد بیمه مسئولیت کنسرت کافیست فرم زیر را پر کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642