بیمه زلزله چیست؟


بیمه زلزله ساختمان به تحت پوشش قرار دادن خطری میپردازد که جزو ریسکهای فاجعه آمیز تلقی میگردد. خطری که هیچ گاه خبر نمیکند و میتواند در یک شب، شهری با قدمت چند صد سال را به ویرانه ای تبدیل نماید. ما هیچ گاه زلزله بم و تخریب بنای ارگ بم با آن قدمت و ارزش تاریخی را فراموش نمیکنیم.

بیمه زلزله ساختمان

خرید بهترین بیمه زلزله ساختمان

بیمه زلزله ساختمان در کنار بیمه آتش سوزی قرار میگیرد تا به غیر از خسارات اصلی، خسارات این بلای طبیعی و غیر قابل پیش بینی را نیز جبران نماید. زلزله خسارتی است که باتوجه به وجود گسل در کشور، تاکنون اکثریت قاطع استانهای ما را درگیر خود کرده است. چه روستاهایی که در یک شب تخریب شده اند و چه شهرهایی که با ریزش آپارتمان های بلند خود مواجه شده اند. زلزله سرپل ذهاب را به خاطر دارید؟ پرداخت بیمه زلزله سرپل ذهاب یکی از بهترین خسارت هایی بود که به آنها انجام شد.

اگر شما صاحب یک کارگاه و یا کارفرمای هر مکان اداری و یا تجاری باشد ممکن است هنگام زلزله مسئول شناخته شوید پس بهتر است با بیمه مسئولیت کارفرما آشنایی داشته باشید.

بیمه آتش سوزی به تنهایی توانسته است آتش سوزی، صاعقه و انفجار را تحت پوشش قرار دهد؛ اما چندین سال است که با اضافه نمودن زلزله، مزایای بیمه آتش سوزی کامل تر شده است. بدین ترتیب ما اکنون با بیمه  ساختمان توسط موسسات بیمه روبرو هستیم که هر کدام طرح ها و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه میدهند؛ بنابراین انتخاب بهترین بیمه ساختمان، چالشی است که اکنون تک تک خانوارهای ایرانی با آن مواجه می باشند.

بیمه زلزله چه خسارت هایی را جبران می کند؟

محاسبه بیمه زلزله همیشه موضوعی است که مالکان در بسیاری از موارد حتی قبل از میزان تعهد بدان می اندیشند، در صورتی که در تعیین بهترین نوع بیمه، همیشه ابتدا باید به این اندیشیده شود که بیمه زلزله واحد های مسکونی چه خسارت هایی را برای حادثه دیدگان جبران میکند؟ خسارت ساختمان و تجهیزات و اسباب آن باید در بهترین بیمه نامه آتش سوزی جبران گردد. سپس در کنار حق بیمه، باید سقف تعهد و مواردی که جز استثنائات هستند و میتوانند سبب کاهش میزان دریافتی شما باشند، مورد توجه واقع شوند.

خرید بیمه زلزله ساختمان

روش خرید بیمه زلزله ساختمان بیمه ایران

لازم است قبل از خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی به مطالعه طرح های موسسات مختلف بپردازید.

بنابراین  با  خرید بهترین بیمه زلزله  سعی نمایید؛ اگر در مسیری قرار گرفتید که مجبور شدید از بیمه بخواهید جبران خسارت کند، دچار مشکل نشوید.

همچنین قابل ذکر است جهت داشتن یک بیمه نامه مقرون به صرفه و قدرت چانه زنی بیشتر؛ به صورت گروهی عمل کنید؛ بدین صورت که اهالی یک روستا و یا کارمندان یک شرکت میتوانید  با هم خرید نماید تا تخفیفات گروهی نیز به کمکتان بیاید.

بیشتر افراد در این فکر هستند که اگر زلزله ای اتفاق بیفتد دیگر شرکت های بیمه ای قادر به جبران خسارات پیش آمده نخواهند بود. این در حالیست که چنین نگرشی کاملا اشتباه است و پرداخت خسارت زلزله های سالهای گذشته در ایران نشان می دهد با انتخاب بهترین شرکت می توان خیالی آسوده داشت.

بیمه پیشنهادی: بیمه سیل

جهت مشاوره در مورد بیمه زلزله و خرید آن با ما در ارتباط باشید:

02186024642
09103020162

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642