بیمه سیل

بیمه سیل ساختمان میتواند بسیاری از مناطق کشورمان را تحت  پوشش قرار دهد؛  شهرها و روستاهایی که در نزدیکی دریا هستند و یا در مسیر رودخانه ها قرار گرفته اند، همگی در معرض خطر هستند. کم شاهد طغیان رودخانه ها بر اثر بارندگی زیاد نبوده ایم و طوفان نیز همیشه توانسته است دریا را متلاطم نماید. حوادث و در نتیجه خسارات از ما دور نیستند.

بیمه سیل

بیمه سیل ساختمان

بهترین بیمه سیل ساختمان در ایران

بیمه سیل ساختمان، بیمه یکی از معمول ترین بلایای طبیعی است که سالانه خسارت زیادی را به ساختمانها وارد میکند. سیل های سال 98 را به خاطر دارید چگونه رودخانه ها می خروشیدند و پلها را ویران کرده و وارد شهر ها میشدند، ساختمانها را یکی یکی احاطه مینمودند، لوازم خانه ها شناور میشدند  و خسارات زیادی وارد می شد؟ علاوه بر شهرها، خانه های روستایی زیادی نیز در این سیل ها از بین رفتند؛ اما در این میان، تنها کسانی فشار روانی کمتری حس کردند که بیمه سیل منزل را قبلا خریداری نموده بودند.

اگر شما یک انبار دار یا فروشگاه دار هستید در کنار بیمه سیل به بیمه مسئولیت کافرما احتیاج دارید و تهیه این بیمه نامه را نیز به شما توصیه می کنیم.

بیمه سیلاب به تنهایی انجام  نمیشود؛ این خطر یکی از استثنائات بیمه آتش سوزی میباشد که با پرداخت حق بیمه اضافی، تحت پوشش این بیمه نامه قرار میگیرد. بدین ترتیب بیمه سیل و آتش سوزی در کنار پوشش خطراتی چون آتش سوزی، صاعقه و انفجار، سیل و خسارات آن را نیز تحت پوشش قرار میدهد تا اگر سدی شکست، رودخانه ای در اثر بارش باران زیاد طغیان نمود و دریا بر اثر طوفان از بستر خود خارج شد و سیل راه افتاد، خسارات مالی شما را جبران نماید.

البته در این میان استثنائاتی نیز وجود دارد؛

*خسارات ناشی از رانش زمین  و یا جزر و مد را تحت پوشش قرار نمیدهد.

*اگر سیل به حصارهای ورودی منزلتان آسیب برساند، این خسارات را جبران نمیکند.

*هزینه تخلیه لوله های آب و خسارات یخ زدگی آنها نیز جبران نمیشوند.

*خسارات جانی نیز تحت پوشش بیمه سیل زدگان قرار نمیگیرد  و باید  بیمه مسئولیت خریداری شود.

بیمه پیشنهادی: بیمه زلزله

خرید بیمه سیل و زلزله بیمه ایران

در کنار بیمه ای چون بیمه سیل ایران باتوجه به عدم پوشش خسارات رانش زمین و زلزله، موسسات معتبر اقدام به بیمه این دو خطر تحت پوشش بیمه آتش سوزی میکنند. بدین ترتیب  بیمه سیل و زلزله در کنار هم خسارات این دو حادثه را برای بیمه گذاران جبران میکنند.

البته باید به خاطر سپرد؛ زمانی میتوانید بگویید بهترین بیمه زلزله و بیمه سیل آنلاین را خریداری نموده اید که در زمان حادثه، خسارات را سریع و منصفانه دریافت نمایید.

بهترین بیمه سیل ساختمان

در کنار بیمه خانه و یا  بیمه آپارتمان به بیمه سیل ماشین نیز توجه میشود؛ خودروهایی زیادی در زمان سیل در آبها معلق شده و آسیب میبینند. خودرو مانند خانه تحت پوشش بیمه آتش سوزی، سیل و زلزله  قرار نمیگیرد، بلکه با پرداخت حق بیمه اضافی جزو خطرات تحت پوشش بیمه بدنه قرار میگیرد.

برای داشتن بیمه ی سیل واحد مسکونی خود با ما تماس بگیرید:

02186024642

09103020162

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642