بیمه ساختمان

یک ساختمان به طور کلی با حوادث زیادی می تواند روبرو باشد. حوادثی که یک ساختمان را تهدید می کنند موارد متعددی می تواند باشد. این تهدیدات هم می توانند خود ساختمان را تهدید کنند و هم مال و اموال و جان افراد دیگر را تهدید کنند.

بیمه ساختمان به چند دسته تقسیم می شود که می توان به بیمه حوادث ساختمان ، بیمه آتش سوزی ساختمان ، بیمه هیات مدیره ساختمان و بیمه آسانسور ساختمان  اشاره نمود. حال به شرح موارد مذکور می پردازیم.

در صورت وجود هرگونه سوال در زمینه بیمه ساختمان از طریق شماره 02186024642 با کارشناسان بیمه پلاس در ارتباط باشید.

انواع بیمه ساختمان

بیمه حوادث ساختمان بطور کلی به حوادثی که در یک ساختمان رخ می دهد تلقی می گردد. بیمه حوادث ساختمان را می توان یکی از مهمترین بیمه های مورد نیاز برای یک فرد بدانیم. می توانیم بیمه آتش سوزی ساختمان و بیمه هیات مدیره ساختمان و بیمه آسانسور را از انواع بیمه حوادث ساختمان به شمار بیاوریم.

بیمه مسئولیت کارفرما

بیمه مسئولیت کارفرما یکی از مورد استفاده ترین و بهترین بیمه های مورد نیاز برای یک ساختمان است. از سازنده ساختمان گرفته تا تمامی افرادی که برای کارهای ساختمان مشغول هستند مثل آرماتوربند ، بتن ریز ، بنا ، نصاب درب  و پنجره ساختمان به یک بیمه مسئولیت کارفرما احتیاج دارند.

حتی بعد از ساخته شدن ساختمان ممکن است شما مدیر ساختمان باشید و احتیاج باشد افرادی را برای کارهای متفاوت در ساختمان به کاری مشغول کنید مثلا محکم کردن سنگ های ساختمان ، ایزوگام کردن ساختمان و …  در این حالت نیز به بیمه مسئولیت کارفرما برای این موضوع احتیاح دارید.

بیمه آتش سوزی ساختمان

بیمه آتش سوزی ساختمان نیز یکی از بهترین و مهمترین بیمه های مورد نیاز ساختمان  است. اگر شما یک واحد مشکونی برای خودتان دارید پس به بیمه آتش سوزی ساختمان احتیاج دارید. اگر مدیر یک ساختمان هستید طبق ماده 14 تملک  آپارتمانها باید بیمه آتش سوزی ساختمان تهیه کنید. اگر یک مکان تجاری ، مغازه و فروشگاه داشته باشید باز هم به بیمه آتش سوزی ساختمان نیازمند هستید.

بیمه مدیر ساختمان

بیمه مدیر ساختمان برای مدیر و هیات مدیره یک ساختمان از بیمه های ضروری محسوب می شود. در این بیمه نامه اتفاقاتی که مدیر و هیات مدیره ساختمان مسئول آن شناخته شوند را پوشش  می دهد. در این بیمه نامه هزینه های پزشکی ، غرامت فوت و غرامت نقص عضوی که برای افراد مورد اشاره در این بیمه نامه پرداخت می شود.

بیمه آسانسور ساختمان

بیمه آسانسور ساختمان یکی از شایع ترین و به صرفه ترین بیمه نامه های قابل تهیه برای یک ساختمان است. معمولا تمامی  ساختمان های جدید به بیمه آسانسور نیازمند هستند. بیمه آسانسور ساختمان از ارزانترین بیمه های مسئولیت قابل خریداری می باشد.

تهیه هر یک از بیمه نامه های ساختمان از ریسک های قابل اتفاق برای یک فرد کم می کند.

بیمه ساختمان

خرید بیمه ساختمان

جهت تهیه بیمه ساختمان از طریق راه های زیر با کارشناسان بیمه پلاس در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642