بیمه سرقت

خرید بیمه سرقت منزل در کنار بیمه نامه آتش سوزی انجام میشود تا بیمه نامه کاملی تهیه شود. از آنجا که تنها با تحت پوشش قرار دادن خطرات آتش سوزی نمیتوان دارایی خود را حفظ کرد و باتوجه به مشکلات اقتصادی اخیر، احتمال سرقت و زورگیری بیشتر شده است، به جرات میتوان گفت تلاش برای داشتن یک بیمه نامه کامل، بهترین تصمیمی است که هر کسی میتواند بگیرد.

خرید بیمه سرقت منزل

خرید بیمه سرقت منزل کامل

خرید بیمه سرقت منزل به عنوان یکی از پوششهای بیمه ای است که به وسعت کل کشورمان میتواند بیمه گذار داشته باشد. در شرایط کنونی با توجه به افزایش قیمتها و مشکل تورم و رکود اقتصادی، در سبد خانوارها این نوع بیمه نامه میتواند به عنوان یکی از ملزومات مطرح باشد تا در زمان سرقت، کمک شایانی انجام دهد. لذا تمام اسباب و لوازم درون منزل و اشیا قیمتی و وجوه نقد با رعایت حدود تعهد، میتوانند همراه با بیمه آتش سوزی بیمه شوند. خسارت آنها در زمان بروز سرقت و یا آسیب در زمان حادثه، به شرط شکست حرز جبران می شوند.

قابل ذکر است؛ منظور از شکست حرز مواردی چون شکستن در، تخریب دیوار یا بالارفتن از دیوار و همچنین استفاده از کلید ساختگی توسط سارقین است.

بیمه پیشنهادی: بیمه سیل

همیشه  در کنار استعلام بیمه سرقت منزل، بیمه گذاران به سرقت وسایل نقلیه خود نیز می اندیشند. اکنون که قیمت خودرو روز به روز درحال افزایش است، بهترین پیشنهادی که میتوان داد؛  استفاده از بیمه بدنه اتومبیل است که بیمه سرقت خودرو نیز هست و سرقت به صورت کلی را تحت پوشش قرار میدهد و با پرداخت مبلغی میتوان سرقت درجا یا همان لوازم خودرو را نیز بیمه نمود.

مطالعه شرایط بیمه سرقت ایران و سایر موسسات

معمولا اکثر خانواده های دارای فرزند، دوچرخه دارند، لذا به بیمه سرقت دوچرخه فکر میکنند. باید گفت بیمه سرقت  این وسیله نقلیه به صورت مجزا نیست؛ اما تحت بیمه حوادث انفرادی و خانواده میتوان دوچرخه سوار را  بیمه کرد.

در رابطه با وسیله نقلیه سوم معمول یعنی موتورسیکلت نیز باید اذعان کنیم؛ بیمه سرقت موتورسیکلت هم به دلیل احتمال ریسک بالا، تنها در صورت گران قیمت بودن با گرفتن مجوز از موسسه بیمه مادر توسط بیمه گر، امکان پذیر است.

خرید بیمه سرقت منزل کامل

بیمه گذاران در هنگام مطالعه شرایط بیمه سرقت وسایل منزل، دنبال بیمه سرقت گوشی و یا همان بیمه سرقت گوشی موبایل نیز میگردند. باید بگوییم؛ بیمه کالای دیجیتال میتواند موبایل، تبلت و لپ تاپ را در در قبال سرقت با شکست حرز و در صورت شکستگی و … در قالب بیمه ی لوازم الکترونیکی بیمه گردد و در قالب بیمه آتش سوزی قابل ارائه نمی باشد.

اگر شما یک فروشگاه و یا انبار دارید بهتر است با بیمه مسئولیت کارفرما آشنایی داشته باشید.

در پایان امید است اطلاعات داده شده مفید واقع شود.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

02186024642

09103020162

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
02186024642